Neler Yeni

Kilo almak istiyorum ama yemek yemiyorum yardım

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Cicibebe süt.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
haro
Yiyemezsin istesen de. Çünkü spor yapman gerek. Kilo almanın tek yolu spor yapıp çok acıkmak ve ardından yemek yemektir. Spor yapmadan yemek çok yemek istersen bünyen almaz yiyemezsin. Abur cuburlar hariç. Spor yapmadan onları yiyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
F.Murat
Yemek yedikten sonra hareket etmemen lazım. Genelde gece yatmadan önce yenilen yemek kilo aldırır. Yemek olarak tavsiyem en sevdiğin yemeği tabiri caizse iştahlıca yemen lazım. 2 türlü de test ettim birinde çok çiğneyerek yavaşça yedim, diğerinde çok çiğnemeden hızlıca yedim. Az çiğneyip hızlı yediğim dönemde 3 ay da 58 kilodan 72 kiloya çıktım bu gidişle 80 görücem inşallah. Az yemenin tek kötü yanı sindirimi zor oluyor bu yüzden bolca sıvı tüketmelisin yoksa tuvaletten çıkamazsın. Ben şahsen her zaman tavuk eti ve kırmızı etin yanına pilav yerim ki zaten kiloyu aldıran da o zaten. Tabağa bolca pilavı alıyorsun artık hangi eti seviyorsan onuda koyuyorsun üstüne; yanına salata ,ayran. Gece yatmadan önce de 1 bütün tost. Ama tost tatlı niyetine. Bütün bir ekmeğe nutellayı sürüyorsun üstüne muz dilimle at tost makinesine yanına da bi süt tamamdır. Ayda 4-5 kilo aldırır. Bide akşam yemeğinden önce evde spor yaparsan daha çok acıkırsın.

ahenk'

80+ Silver
Yemek yedikten sonra hareket etmemen lazım. Genelde gece yatmadan önce yenilen yemek kilo aldırır. Yemek olarak tavsiyem en sevdiğin yemeği tabiri caizse iştahlıca yemen lazım. 2 türlü de test ettim birinde çok çiğneyerek yavaşça yedim, diğerinde çok çiğnemeden hızlıca yedim. Az çiğneyip hızlı yediğim dönemde 3 ay da 58 kilodan 72 kiloya çıktım bu gidişle 80 görücem inşallah. Az yemenin tek kötü yanı sindirimi zor oluyor bu yüzden bolca sıvı tüketmelisin yoksa tuvaletten çıkamazsın. Ben şahsen her zaman tavuk eti ve kırmızı etin yanına pilav yerim ki zaten kiloyu aldıran da o zaten. Tabağa bolca pilavı alıyorsun artık hangi eti seviyorsan onuda koyuyorsun üstüne; yanına salata ,ayran. Gece yatmadan önce de 1 bütün tost. Ama tost tatlı niyetine. Bütün bir ekmeğe nutellayı sürüyorsun üstüne muz dilimle at tost makinesine yanına da bi süt tamamdır. Ayda 4-5 kilo aldırır. Bide akşam yemeğinden önce evde spor yaparsan daha çok acıkırsın.
Abi iyi hoş diyorsunuz "şunu ye bunu ye" şeklinde ama ben babamdan ayda 200-300 TL alıyorum kitap, kıyafet, sosyalleşme ıvır zıvıra gidiyor. Dediğiniz şeyleri yapmam için para da lazım. Evde genelde sebze ağırlıklı soft yemekler oluyor. Tost göm diyorsun evde sucuk kaşar sürekli olmuyor. Wtf!

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
sağlıklı beslenirseniz zayıflar kilo alır şişmanlarda kilo verir

cips + kola herkes de kilo aldırmıyor

şu anda yediğin yemekleri yönelmekten başka yiyemeyeceğin yemekleri yersen kilo alabilirisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu anda çok yediğiniz yemekler dışında başka yemeklere yönelin tek çeşid beslenirseniz 2 metre kebap dahi olsa kilo almanız diğer çeşidli yiyeceklerden kilo almandan az olur
Sadece saf kırmızı et ve patlıcan yemeğini yemem, kıyma vs yiyorum da işte. Halimiz ortada.

ahenk'

80+ Silver
Sadece saf kırmızı et ve patlıcan yemeğini yemem, kıyma vs yiyorum da işte. Halimiz ortada.
Abi söylemesi ayıptır babam 10k maaş alıyor ama bizim eve bile et 2 haftada bir giriyor. Şaka gibi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Önce bi durumun varsa markete git ne bulursan al terlik mi var onu da al işine yarar.
Sonra eve gel ortamı kur önce tuvalete git sonra bi otur 3-4 saat ayağa da kalkma o sırada yiyebildiğin kadar ye.
Tuvaletin gelirse gitme iyiice tut o böyle genişlesin işte anladın.
Böyle.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Abi söylemesi ayıptır babam 10k maaş alıyor ama bizim eve bile et 2 haftada bir giriyor. Şaka gibi
Şehrin biraz kırsal kesiminde yaşadığım için, ineklerimiz falan var.
Her yılda kurban vs keseriz işte diğer insanlar gibi. Dolapta et stoğu var, bugün yemeye başlasan 1. 1.5 ay hergün yesen anca biter.

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Balık yağı içebilirsin

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Capgras
Dostlar 16 yaşındayım boyum 181 kilom 50 civarı. Sorunum şu ki ben günde 1-2 öğün ancak yiyebiliyorum. Annem doğalcı olduğu için yaptığı şeylerin bazıları hoşuma gitmiyor. Son birkaç haftadır bayağı bir çöktüm. Evde yemek olduğunda gitmiyorum genelde. "Aa yemek varmış." diyorum ve o an canım isterse yiyorum. Şaka gibi ama bunlar olurken acıkmıyorum da. 60 lı kiloları görsem yeter bana. Bu yüzden evde spor yapmaya bile korkuyorum çünkü daha önce 2 ay düzenli spor yaptım ve sırtımda deri çatlakları oluştu. Ne yapmam lazım ?
Aga ben vermek istiyorum olmuyor wllaj.

Top Bottom