Neler Yeni

PC için DualSense mi Xbox 9. nesil mi?

Dualsense al keyfine bak adactif titreşim çok ayrı bişey bütün oyunlara atıyabiliyosun ayrıca daha iyi gameped
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet dualsensex uygulamasıyla istediğini yapabiliyosun
Kablolu veya bluetooth kullanım fark ediyor mu acaba? Okuduğuma göre kablosuz bağlantıda oyun desteklese bile çalışmıyormuş, yazılımla çözebilir miyiz?

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
Kablolu veya bluetooth kullanım fark ediyor mu acaba? Okuduğuma göre kablosuz bağlantıda oyun desteklese bile çalışmıyormuş, yazılımla çözebilir miyiz?
Bluetooth ile kullanıyorum ben hiç kablolu kullanmadım

YazılımKafa

80+ Silver
Herhangi bir konsolum yok almayı da düşünmüyorum sadece pcde oyun deneyimini artırmak için gamepad arayışındayım. Fifa gibi oyunlarla aram yok, silah ve yarış oyunları yoğunluklu olarak oynarım. Bütçe, bluetooth vs. dert değil hangisi daha iyidir ve dualsense titreşim özellikleri bilgisayarla uyumlu mu?
Dualsense daha kaliteli ama xbox controller daha kolay, çünkü her oyunla uyumlu. Dualsense te uyumsuzluk oluyor. Programla uğraşmak gerekebiliyor. Uğraşırım diyorsan dualsense, uğraşamam diyorsan xbox

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Sercan GÖKALP
Herhangi bir konsolum yok almayı da düşünmüyorum sadece pcde oyun deneyimini artırmak için gamepad arayışındayım. Fifa gibi oyunlarla aram yok, silah ve yarış oyunları yoğunluklu olarak oynarım. Bütçe, bluetooth vs. dert değil hangisi daha iyidir ve dualsense titreşim özellikleri bilgisayarla uyumlu mu?
Şahsi tercihim Xbox tan yana. İkisini de kullandım Xbox çok daha ergonomik

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
İkiside elimde mevcut pc için xbox 9 nesil daha mantıklı bence yanına yedekli şekilde şarjlı pilde aldığın zaman sorunsuz kullanırsın.
IMG_20231026_113523.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
xbox hem daha rahat hem daha uyumlu hemde malzeme kalitesi daha iyi geliyor.

Qwerty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Arif Can SİPAHİ
İkisinide PC'de kullanmış biri olarak yazıyorum.
dualsense garantiden 2 defa sıfırıyla değişti 1,5 yıl içerisinde drift probleminden 3. geleni açmadan jelatinli şekilde sattım.
Xbox kolu kullanıyorum birkaç aydır.
Dualsense kesinlikle daha iyi bana kalırsa ama xbox daha uzun soluklu götürecekmiş hissiyatı verdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat AKINCI
Arkadaşlar peki ben sadece FIFA ve pes oynuyorum ben hangi kolu alsam daha mantıklı olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,336
Üyeler
141,282
Son üye
YusSaci_
Top Bottom