Neler Yeni

🟢 Xbox Game Pass Zamlandı!

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Snare
çok saçma zamlandı artık alınabilicek gibi değil 60 felan olsa yine gideri varda 160 çok

TİTAN.

80+ Platinum
Evet açıkcası haksız veya sürpriz bir zam değil ama en azından CoD ve diğer Act. Blizzard oyunlarını da ekleyip bu zammı yapsalardı çok daha iyi olurdu. CoD'ların 2024'ün 2. çeyreği veya 2025 de ekleneceği söyleniyor Game Pass'e. Eğer bu kadar geç eklenecekse biraz haksız zam olur.
sana katılmıyorum kesinlikle yapılması gereken bir zamdı

CptSpork

80+ Bronze
sana katılmıyorum kesinlikle yapılması gereken bir zamdı
Siz 3 yıllık almıştınız değil mi hocam sizi hatırlıyorum açtığım ilk game pass zam konusunda çok konuşmuştuk :D
Benim 3 yılım olsa ben de böyle derdim (!), Şaka bi yana zaten haksız veya sürpriz olmadığını söylemişim. Sadece biraz daha geç zam olsa daha iyi olurdu. Sonuçta bi önceki zam 3 ay önce geldi.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,910
İsim
Feyzullah
Bence pahalı şimdi yurtdışına göre ucuz vs demeyin 160 verilecek bir rakam değil

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
1698834122257.png

Ben bunu nereden okutabilirim pc kullanmıyorum 1 senedir :unsure:

CptSpork

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Ben bunu nereden okutabilirim pc kullanmıyorum 1 senedir :unsure:
Hocam kesin olmamakla beraber direkt microsoft'dan para iadesi alabiliyorsunuz diye biliyorum. İptal ederseniz 2 seçenek var. Ya kalan sürenin parasını iade ediyor ya da süren dolduğunda yenilemiyeceğiz diyor. Para iadesini seçmeyi deneyin.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
Hocam kesin olmamakla beraber direkt microsoft'dan para iadesi alabiliyorsunuz diye biliyorum. İptal ederseniz 2 seçenek var. Ya kalan sürenin parasını iade ediyor ya da süren dolduğunda yenilemiyeceğiz diyor. Para iadesini seçmeyi deneyin.
iade etmek istemiyorum hocam zaten şuana kıyasla cüzi bir miktarla almıştım ben pc alana kadar satamaz mıyım diye düşünmüştüm

CptSpork

80+ Bronze
iade etmek istemiyorum hocam zaten şuana kıyasla cüzi bir miktarla almıştım ben pc alana kadar satamaz mıyım diye düşünmüştüm
üstüne kar koyayıp satayım diyorsanız onu bilemem, bng, itemsatış tarzı sitelere bakın ama acil nakit lazımsa microsoft iade yapıyor onu söylemek istedim

TİTAN.

80+ Platinum
Siz 3 yıllık almıştınız değil mi hocam sizi hatırlıyorum açtığım ilk game pass zam konusunda çok konuşmuştuk :D
Benim 3 yılım olsa ben de böyle derdim (!), Şaka bi yana zaten haksız veya sürpriz olmadığını söylemişim. Sadece biraz daha geç zam olsa daha iyi olurdu. Sonuçta bi önceki zam 3 ay önce geldi.
evet benim hocam 3 yıllık almıştım :D
Bana çok yardımcı olmuştunuz tekrardan teşekkürler
Doğru diyorsun 3 ay önce zam oldu ama adamlar yavaş yavaş zam yapma taraftarıydı bence
3 yıllık aldığım için zam yapmalarını tabikide savunacağım(!)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,546
Üyeler
147,158
Son üye
Kerem Karakuş
Top Bottom