Neler Yeni

Comnet İSS Gerçekleri

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
doğrudur yaşadığınız konuma göre de değişiyo biraz şans işi bu internet sağlayıcıları
Dediğiniz gibi şansa bağlı + olarak
Sağlayıcıların kalitesi lokasyondan lokasyona değişiyor

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni klavye delikanlığı eklendi. Heyt be müşteriye atar, krallll 2-3 tane de atarlı söz paylaşsaydın. Geçecek kişiler için ref. bakın, müşterisine, geçtim müşteriyi karşısındaki insana saygısı olmayan birisinin işini düzgün yaptığını gerçekten düşünebiliyor musunuz?

dde5ada399b6149654e26b2a22ddae85.png

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Paylaşımlara ara vermiştim, ulan yalanın üretimini yapan sizsiniz, sağda solda milleti mağdur eden sizsiniz bir de çıkıp küstahça konuşuyorsunuz. O BTK değişip kullanıcı için bir şeyler yapan kişiler geçtiği zaman göreceğim bakayım siz orada olacak mısınız, özür dileyeceğinize, düzeltmeye çalışacağınıza daha tepeye çıkmaya çalışıyorlar. Binlerce mağdur insan yarattınız, ulan elime geçmiyorki bu tipler bir geçse... Seçimlerden sonra kısmet olursa elimle bizzat suç duyurularını götüreceğim BTK'ya, bakalım o kurumun o zaman ayakta kalacak mı...
0f583f4d454b217bbf0c05ea9bee0141.png

Şu yazıda bile kaç tane yalan var, ahhh cloud ahhh.

etnetalw

80+ Bronze
Teşekkür ediyorum bilgiler için. Cs go oyuncusuyum bende :)

Türknet kullanıyorum 250 TL olacağı için ;

Milencom netspeed yada gıbırnet düşünmekteyim. Bunlar arasında yada farklı bir iss en sağlıklı stabil bağlantısı olan, Ping’i aralarında en iyi olan ve paket loss sorunu yaratmayacak bir iss tercih edeceğim. Veri olarak şuan elimde gıbırnet tracert sonuçları var diğer iss ler için yok.

Valve sunucularına tracert yapabilecek ama mutlaka istanbul lokasyon ftth fiber kullanıcılarının tracert sonuçları benim için karar verme konusunda önemli olacak.
Ona göre tercih yapacağım :)

@ApRâ
@pythonoX
Konularıma bakabilirsiniz.
Veganet
Fixnet
Millenicom
Bakabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valve'da 36 alıyorum?
Hangi firma?
Belki x firma geçsen daha düşük alıcaksın :) belki şuan sana gore bu düşük başkasına gore yüksek lokasyonuna gore :)

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Konularıma bakabilirsiniz.
Veganet
Fixnet
Millenicom
Bakabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi firma?
Belki x firma geçsen daha düşük alıcaksın :) belki şuan sana gore bu düşük başkasına gore yüksek lokasyonuna gore :)
Turknet

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular