Neler Yeni

Lenovo Legion R25i-30 Panel Testi 🔥

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,534
İsim
Emre
Discord
necromancerr

ardajv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Çakıroğlu
samsung odyssey g4 incelermisin Abdullah abi

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Yoyoto
Bunun hakkında konu açmaya girmiştim soru sorcaktım burda hazırını buldum :D Hocam gamebooster 280 hz'ye bir bakar mısınız? Birde monitör önerisi gelir mi mesela oyun için 144/240/360 gibi fln en iyi 144 hz tarzı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya sırf bunu demeyesin diye özel mesajda opsiyonel kısımları silecektim silmedim emek verdim diye :ROFLMAO:

Ama ciddi ciddi bazı yerlerde çok eksik var. Özel mesajda kritik yazdıklarım genelde cihazlı ölçüm yapan herkes tarafından yapılıyor çünkü önemliler. Örneğin renk doğrulu bilmeden gamutu tek başına yorumlayamayız, kontrast bilmeden siyah performansını (IPS için malum çok önemli) ve renk kalitesini bilemeyiz, ufotest olmadan tepki süresinin pratikteki karşılığını göremeyiz...

Mesela kontrastı HDR'da 9500:1 olan bir monitörü incelerken buna değinmemek büyük eksiklik değil mi? Müthiş bir özellik sonuçta. Yarış arabası alıp motoru göstermemek gibi :ROFLMAO:
Hdr 9500:1 iyi bir şey mi kötü mü

Jon Snow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yasin
AOC görüntü kalitesi olarak daha iyi paneller çıkarıyor ama ikiside mis gibidir ama ben aoc tercih ederdim aoc'nin servisi en son iyidi şuanda bilmiyorum
hocam tepkime süresi lenovoda ki gibi fiyatına göre iyi bi sonuç veriyor mu bende ikisi arasında kaldım fiyatları aynı kararsız kaldım suan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,534
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam tepkime süresi lenovoda ki gibi fiyatına göre iyi bi sonuç veriyor mu bende ikisi arasında kaldım fiyatları aynı kararsız kaldım suan
Verir AOC pişman etmez

Top Bottom