Neler Yeni

Sizce Ultima-RX6700XT Sistem İyimi

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Sistem alınır, bütçen varsa da SSD yi kesinlikle yükselt derim.

PCI 4.0 olması sorun olmaz. O SSD nin gücü anca PCI 3.0a yeter 4.0 ibaresi sadece reklam amaçlı basılmış.
Knk okuma yazma degerleri dedigi gibi alirim dmei dusme olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada aklında bulunsun asgariye zam kapıda bu da demek oluyor ki bilgisayar piyasası alıcak başını gidicek asgari zammından önce al bence
O yuzden acele ediyorum yarin stok bitmezse alcam

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S

O yuzden acele ediyorum yarin stok bitmezse alcam
bu sistemi al derim bi de üstüne sıvı soğutma aldın mı tadından yenmez

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alırsın. PCI 3.0 M2 yuvası teoride 4000MB/S aktarım yapabilen bir yuva. Yani 3500MB/S gibi hızlar rahatlıkla alınır. Belki PCI 4.0 dan farkı 100MB/S daha düşük hız alman falan olur ama en fazla o kadar yani 😀

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
ben de 3060 lı sistem buldum 14k ya almayı düşünüyorum laptobumun satılmasını bekliyorum ama satılacak gibi değil galiba asgari zammından biz de zarar göreceğiz

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595

ridvan k

80+ Bronze
Merhaba Agalar Almayıp Planladiğim Sistem Bu
Açıkçası Burda Paylaşmaya Korkuyorum Çünmi Stoğu Biter Felan Diye Ama Sizden Fikir Almak İstedim Sizce Nasıl 1 Ay Önce Ayni Sistem Ama ana Kart b550m k Ve İşlemci 5600 Dü Bunda ana Kart düşmüş işlemci artmış ve fiyat aynı sizce nasıl sistem nasipse yarin alicam umarim stoğu bitmez ve gamingentr guvenilirmi bi sorun yaşar miyim ssd yide kingston 1 tb yapicam 460 TL farkla sizce mantiklimi ama şöyle bi sorun var ana kart pci 3.0 işlemci ve ssd ise pci 4.0 bu nasil bi sorun yaratir mesela ssd de yazan okuma yazma degerinden dahami dusuk verir ve islemcide nasi bi sorun olur bide 6700xt ekran karti kullanan arkadaslar memnunmu Biraz Uzun Yazdim Kusura Bakmayin
valla ben mantis 6800 ü 2 hafta oldu elime ulaşalı herşeyden memnun kaldım m2 ssd konusunda da kıngston 1 tb yukselttim ama benim şansıma 70 tl fiyat farkı vardı o gün içerisine özel tabi hemen kaptım
eşin özü al kaçırma derim kaliteli sağlam içerik b550 e de üzülme çünkü 5600x e yükseltmişler
son zamanlarda gamingen tr kadar kaliteli hazır sistem barındıran hiç bir firma yok hakediolar
artı bedava oyunlarıda unutma

NightWish2434

80+ Silver

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
valla ben mantis 6800 ü 2 hafta oldu elime ulaşalı herşeyden memnun kaldım m2 ssd konusunda da kıngston 1 tb yukselttim ama benim şansıma 70 TL fiyat farkı vardı o gün içerisine özel tabi hemen kaptım
eşin özü al kaçırma derim kaliteli sağlam içerik b550 e de üzülme çünkü 5600x e yükseltmişler
son zamanlarda gamingen tr kadar kaliteli hazır sistem barındıran hiç bir firma yok hakediolar
Gordum o zamanlar 160 tl fark vardi bu beni uzdu onceki mantis sistemde islemci 5600 ana kart b550 idi ama ana kartta 400 tl lik bi dusus yapip islemcide 900 tl lik artis yapmislar bu guzel bisey bide direk ramleri rgb olan secmis bu sistemi kesin alicam onceki sefer almama sebebim amd ekran karti korkum vardi kimi kotuluyo kimi begeniyo die

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Merhaba Agalar Almayıp Planladiğim Sistem Bu
Açıkçası Burda Paylaşmaya Korkuyorum Çünmi Stoğu Biter Felan Diye Ama Sizden Fikir Almak İstedim Sizce Nasıl 1 Ay Önce Ayni Sistem Ama ana Kart b550m k Ve İşlemci 5600 Dü Bunda ana Kart düşmüş işlemci artmış ve fiyat aynı sizce nasıl sistem nasipse yarin alicam umarim stoğu bitmez ve gamingentr guvenilirmi bi sorun yaşar miyim ssd yide kingston 1 tb yapicam 460 TL farkla sizce mantiklimi ama şöyle bi sorun var ana kart pci 3.0 işlemci ve ssd ise pci 4.0 bu nasil bi sorun yaratir mesela ssd de yazan okuma yazma degerinden dahami dusuk verir ve islemcide nasi bi sorun olur bide 6700xt ekran karti kullanan arkadaslar memnunmu Biraz Uzun Yazdim Kusura Bakmayin
800 lirw farkla ryzen 7 5700x yapılıyormuş buda güzel olabilir

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
valla ben mantis 6800 ü 2 hafta oldu elime ulaşalı herşeyden memnun kaldım m2 ssd konusunda da kıngston 1 tb yukselttim ama benim şansıma 70 TL fiyat farkı vardı o gün içerisine özel tabi hemen kaptım
Sizin elinize ne kadar surede ulasti kimi 1 ay oldu yeni geldi diyo cogu kiside 2 haftadir kargoya verilmedi dio

800 lirw farkla ryzen 7 5700x yapılıyormuş buda güzel olabilir
Aga onu veremem ya ssd yi 1 tb yapcam zaten o kadar param yok cok farkedermiki

ridvan k

80+ Bronze
Gordum o zamanlar 160 TL fark vardi bu beni uzdu onceki mantis sistemde islemci 5600 ana kart b550 idi ama ana kartta 400 TL lik bi dusus yapip islemcide 900 TL lik artis yapmislar bu guzel bisey bide direk ramleri rgb olan secmis bu sistemi kesin alicam onceki sefer almama sebebim amd ekran karti korkum vardi kimi kotuluyo kimi begeniyo die
kimseyi dinleme al gitsin bence

Sizin elinize ne kadar surede ulasti kimi 1 ay oldu yeni geldi diyo cogu kiside 2 haftadir kargoya verilmedi dio

Aga onu veremem ya ssd yi 1 tb yapcam zaten o kadar param yok cok farkedermiki
yokk ya ne 1 ayı 1 haftanın sonunda elime geldi

Top Bottom