Neler Yeni

Superonline Geçilir mi?

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
hocam peki sizde wifi sorunu varmı 1 farklı odaya geçince çekmeme durumu falan
Bu son seferki bağlatışımızda wifi 6 modem ile bağladılar o tarz bir sıkıntı çekmiyorum. Ben zaten bilgisayarda sağlam bağlantı almak için cat6 ile bağlanıyorum garanti oluyor. (masaüstü)

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Müslüm
30 dk once superonline kurulumu yapildi wifi cok iyi internette oyle TR sunucularında 7 ping alıyorum yeterli

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
Kablonet kullanicisiyim 100/20 kullanıyorum bana gelen hız 78/16 oyunlarda avrupa sunucularında 65-80 ping TR sunucularında 25 ping alıyorum türk telekom alt yapisi yok superonline ve kablo net kutusu var binada internet kullanan kimsede yok :D şu dönemde superonline geçmek mantıklı mı daha doğrusu superonline dışında farklı bir sağlayıcıya geçemem 100/20 paketi 340 TL sunuyorlar karar vermem lazım daha fazla zamlar gelmeden ( farklı internet sağlayıcılarını önermeyin )
kablonet 100/20 kullanıyom bana tam hız geliyor

ping senin santral ile mesafen ile alakalı internet ile alakalı değil

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
hocam wifi sorunu varmı? kablonet 1 odadan diğer odaya çekmiyor evde 2 router var onlar bile işe yaramıyor
wifi sorun yok kablolu veya wifi ping hep aynı speed test cıkıyor cihaz kötü bir cihaz değil mr x80
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam wifi sorunu varmı? kablonet 1 odadan diğer odaya çekmiyor evde 2 router var onlar bile işe yaramıyor
ben turbonet kullanıyorm

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes
Kablonet kullanicisiyim 100/20 kullanıyorum bana gelen hız 78/16 oyunlarda avrupa sunucularında 65-80 ping TR sunucularında 25 ping alıyorum türk telekom alt yapisi yok superonline ve kablo net kutusu var binada internet kullanan kimsede yok :D şu dönemde superonline geçmek mantıklı mı daha doğrusu superonline dışında farklı bir sağlayıcıya geçemem 100/20 paketi 340 TL sunuyorlar karar vermem lazım daha fazla zamlar gelmeden ( farklı internet sağlayıcılarını önermeyin )
Ben millenicomu tavsiye ederim bu arada millenicom bende kullanıyorum ama ttnet alt yapım var. Millenicom superonline altyapısına da hizmet veriyo ankarada oturuyorum valorantda 11 ping alıyorum tabi servera ne kadar yakınsan o kadar iyi ping alırsın

Top Bottom