Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Thermalright 3lü argb fan tanesi 200tl 🔥🔥🔥

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
26 DB yüksek bir değer değil kağıt üzerine bakmayın. NZXT fanlar 30-35 DB ona kalsa :) Üreticinin test koşulları, şartlarını bilemeyiz.

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Volkan

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Birol Olcaytürkan
26 DB yüksek bir değer değil kağıt üzerine bakmayın. NZXT fanlar 30-35 DB ona kalsa :) Üreticinin test koşulları, şartlarını bilemeyiz.
Enterasan!!! Gürültülü, duymayanda kulak kirliliği vardır diyen arkadaş, senin yorumu beğenmiş!! :unsure:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Enterasan!!! Gürültülü, duymayanda kulak kirliliği vardır diyen arkadaş, senin yorumu beğenmiş!! :unsure:
Her insanın gürültü anlayışı bir değil ya. Kimi hiç sabredemiyor kimi pek oralı olmuyor. Fan gürültüsünü hiç sevmem mesela ben milletin sessiz dediği ürünler sesli gelir bana :D

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Birol Olcaytürkan
Her insanın gürültü anlayışı bir değil ya. Kimi hiç sabredemiyor kimi pek oralı olmuyor. Fan gürültüsünü hiç sevmem mesela ben milletin sessiz dediği ürünler sesli gelir bana :D
Bilmiyorum bana çok enteresan geliyor. O yüzden Superman kulağı dedim zaten... (y) :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Bilmiyorum bana çok enteresan geliyor. O yüzden Superman kulağı dedim zaten... (y) :)
Önceden kullanılan ürünlerle de alakalı. Üst seviye bir fan kullanan biri düşük ürünleri haliyle beğenemiyor çünkü iyisini görmüş :D

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert Uysal
kagıt üstündeki verilerin dogru olmadıgına katıldıgım icin begendim ne olmus olabilir ki :) benim icin 20 dba üstü fan sesli fandır belkide ortamanız sesli oldugu icin duyamıyorsunuzdur

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Birol Olcaytürkan
kagıt üstündeki verilerin dogru olmadıgına katıldıgım icin begendim ne olmus olabilir ki :) benim icin 20 dba üstü fan sesli fandır belkide ortamanız sesli oldugu icin duyamıyorsunuzdur
Şimdi bu ürün için sizin sesli demeniz bir çok insanı yanıltıyor. Sesli bulmayan kişileri de kulak kiriniz vardır ondan duyamıyor demeniz de en basit tabir ile ukala bir yorum. Bir çok kullanan kişinin bu fanlar için sessiz yorumu var demek ki bu Mehmet arkadaşın dediği gibi kişiden kişiye değişiyor. Buna dikkate alıp yorum yapın bence..

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert Uysal
Şimdi bu ürün için sizin sesli demeniz bir çok insanı yanıltıyor. Sesli bulmayan kişileri de kulak kiriniz vardır ondan duyamıyor demeniz de en basit tabir ile ukala bir yorum. Bir çok kullanan kişinin bu fanlar için sessiz yorumu var demek ki bu Mehmet arkadaşın dediği gibi kişiden kişiye değişiyor. Buna dikkate alıp yorum yapın bence..
öncelikle burası forum oldugu icin herkes kendi yorumlarını kendi fikirlerini paylasmakla serbest , ben sakın almayın beş para etmez diye bir yorum yapmadım sesli oldugunu söyledim ayrıca sesli oldugunu benden baska söyleyenlerde var sizde sessiz diyorsunuz sizin yorumunuza katılmakta zorundada degilim . siz kendiniz dediniz süperman kulaga sahip oldugunu bilmiyordum diye buna sesli demek icin süperman kulagın ihtiyacı oldugunu düsünmüyorum yorumumda gayet güzel size herkesin kulak yapısı tahammül seviyesi bir degil ukala bir yorum degil aksine saglıgınız icin kulagınızı göstermekte fayda var

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
eyyüb
hocam dedikleri gibi seslimi bu fanlar ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

26.8 db diyorlar nasıl sesli ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

275 se çalışmasın hiç gerek yok süs
normalde ses yok benim 7800x3d kod programı var onu açtım zaman 82 derece geçiyor işlemci soğutucu tam yüke biniyor fanlar ayarlamadım tam yükte biraz ses oluyor.
%50 ayarlasan aşırı ses olmaz ayarlıcam bir türlü fırsat bulamadım corsair fanları vardı bundan dağa çok ses yapıyordu soğutma olarak fiyatına göre başaralı tutup 600-900 tl tanesi olan fanla karşılaştırılması saçma ama aynı perfomansı veriyor nerdeyse.
ben sesi sevmiyen bir insanım ama lianli fanım bundan dağa sesli ona göre karar verin çok sesli diyenlere yanılmayın beğenmeyen noctua alabilir tabi bütçesi yeterse.

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Volkan
normalde ses yok benim 7800x3d kod programı var onu açtım zaman 82 derece geçiyor işlemci soğutucu tam yüke biniyor fanlar ayarlamadım tam yükte biraz ses oluyor.
%50 ayarlasan aşırı ses olmaz ayarlıcam bir türlü fırsat bulamadım corsair fanları vardı bundan dağa çok ses yapıyordu soğutma olarak fiyatına göre başaralı tutup 600-900 tl tanesi olan fanla karşılaştırılması saçma ama aynı perfomansı veriyor nerdeyse.
bu kadar ses muhabbetine takılmakta çok boş aslında takılan gitsin tanesine 500 versin boşa tartışıyoruz

Top Bottom