Neler Yeni

Gainerlerin amacı nedir?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,216
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu gainerler kas kütlesi mi yapıyor yoksa yağlı bir şekilde kilo mu aldırıyor nasıl kilo artışı sağlıyor almayı düşünüyorum da kullananlar bilgi verebilir misiniz ?
Bomboş bi ürün hocam gainerlar buna vereceğiniz parayı yemek yemeye gömün daha çok verim alırsınız gerek yok hocam onun yerine buna vereceğiniz parayla Protein tozu alırsınız Creatine alırsınız yada damar gözükmesini istiyorsanız arginine alırsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Mert ali
Yağsız kilo ve kas kütlesi yapmak istiyorum yağlanmayı hiç kabul etmiyorum sevmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü sağlıksız şişiriyor
ben 63 kg 170 dim spor geçmişim var 6.5 ayda 70 kg oldum temiz hemde cicibebe baya yardımcı oldu tabi genetik de çok onemlli

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,216
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bomboş bi ürün hocam gainerlar buna vereceğiniz parayı yemek yemeye gömün daha çok verim alırsınız
Öyle olmuyor bir pilav üstü döner 100tl ya protein de alamıyoruz doğal yollarla mecburen takviye şart hem uygun oluyor bütçeyi zorlamıyor hemde hızlıca hazırlanıyor

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
cicibebe çok çok zayıfsan olabilir onun haricinde şeker oranı yüksek yağ yakmak istediğinde uğraş dur sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
Bomboş bi ürün hocam gainerlar buna vereceğiniz parayı yemek yemeye gömün daha çok verim alırsınız
dediğiniz gibi pek işe yaramayan bir ürün sürekli olarak kullanmak gerekiyor, sürekli olarak kullanılmayacaksa işe yaramıyor. mesela 1 paket alıp bitirdikten sonra bi daha kullanmazsanız paranız çöp olur, üstelik bir çok sağlık sorunu beraberinde geliyor.

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Ahmet Zeyrek
Öyle olmuyor bir pilav üstü döner 100tl ya protein de alamıyoruz doğal yollarla mecburen takviye şart hem uygun oluyor bütçeyi zorlamıyor hemde hızlıca hazırlanıyor
arkadas dogru demiş hocam dandik gainerdan alicagin protein yerine mercimek bile yesen daha faydali olur burdan alacagin kalitesiz kalori yaglandirir seni
kalorini say tavugunu ye

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,216
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
bende karaciğer değerlerinde artış, saç dökülmesi, ishal ve beraberinde bir çok soruna neden oldu. ondan dolayı takviyeleri bıraktım sadece cicibebe kullanıyorum şu an gerçekten işe yarıyor

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,216
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
arkadas dogru demiş hocam dandik gainerdan alicagin protein yerine mercimek bile yesen daha faydali olur burdan alacagin kalitesiz kalori yaglandirir seni
kalorini say tavugunu ye
Günlük 250tl yi gözden çıkar diyorsun yani

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Yağsız kilo ve kas kütlesi yapmak istiyorum yağlanmayı hiç kabul etmiyorum sevmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü sağlıksız şişiriyor
Vitargo kullanabilirsin. Ama arkadaşların dediği gibi spor yapmazsan her türlü bunlar bi yere kadar kilo aldırır sonrası yağ olur. Nişasta türevi oldukları için. Bomboş para vs gözü ile bakma insanın yemek iştahı bi yere kadar alıyor. Zaten bi yerden sonra kullanmazsın. Bi kaç aylık dönemde 2-3k gitsin amacına hizmet eden bir şey sonuçta. 3 öğün yedin artık iştah gelmiyor örneğin bunu kullanırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,684
Üyeler
141,474
Son üye
fatoş çelik
Top Bottom