Neler Yeni

Yardım Hangi telefonu alsam karar veremedim.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
Selamlar dostlar. Bir ay sonra üniversiteye gideceğim ve üniversite hayatım boyunca beni idare edecek bir cihaz bakınıyordum. Turkcell'den hat üzerine taksitli alacağım (biliyorum mantıksız ve yapılmaz lakin) tek seçeneğim bu. Samsung A32 ve A23 cihazları arasında kaldım. İkisinin de birbirinden üstün özellikleri var ama genel olarak bakıldığında hangisi daha ön plana çıkar? Öncelik verdiğim şeyler ise ekranın Super AMOLED olması, kamerasının, özellikle video çekiminin iyi olması, ram, işlemci kısmı ve yakın bir tarihte çıkmış olması. Genel telefon özellikleri işte. Bunları dikkate aldığımda A32 ram, kamera çözünürlüğü ve super amoled kısmında öne geçiyor lakin A23 ise işlemci, OIS ve 2022 Mart ayında çıkmış olması. A32'de OIS yok ama bu açığı güzel bir tripod ile kapatmayı planlıyorum onun dışında ekstra aralarındaki farkı kapatmak adına bir şey yapamam. Sizce hangisini almak daha mantıklı olurdu, yeni bir cihaz önerirseniz de bakabilirim. Şimdiden teşekkürler <3

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
2. el temiz iphone alıp keyfine bakmanı öneririm .

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
benimde 5k bütçem var 2.el iphone 8 plus almayı düşünüyom sence hala alınır mı? bu zamanda
alınır bende iphone 7 var oyun oynamıyorum gündelik işlerde bana fazla yetiyor oyun oynanmıyor ısınıyor çünkü :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum malesef türkcell'de o cihaza taksit seçeneği yok, şimdi baktım olsa kesin alabilirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

nakit param yok hocam, taksitli almak durumundayım
anlıyorum dostum a23 daha yeni telefon onu alabilirsiniz bence

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
Selamlar dostlar. Bir ay sonra üniversiteye gideceğim ve üniversite hayatım boyunca beni idare edecek bir cihaz bakınıyordum. Turkcell'den hat üzerine taksitli alacağım (biliyorum mantıksız ve yapılmaz lakin) tek seçeneğim bu. Samsung A32 ve A23 cihazları arasında kaldım. İkisinin de birbirinden üstün özellikleri var ama genel olarak bakıldığında hangisi daha ön plana çıkar? Öncelik verdiğim şeyler ise ekranın Super AMOLED olması, kamerasının, özellikle video çekiminin iyi olması, ram, işlemci kısmı ve yakın bir tarihte çıkmış olması. Genel telefon özellikleri işte. Bunları dikkate aldığımda A32 ram, kamera çözünürlüğü ve super amoled kısmında öne geçiyor lakin A23 ise işlemci, OIS ve 2022 Mart ayında çıkmış olması. A32'de OIS yok ama bu açığı güzel bir tripod ile kapatmayı planlıyorum onun dışında ekstra aralarındaki farkı kapatmak adına bir şey yapamam. Sizce hangisini almak daha mantıklı olurdu, yeni bir cihaz önerirseniz de bakabilirim. Şimdiden teşekkürler <3
Bütçe ne usta?

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular