Neler Yeni

SİVİLCELERDEN NASIL KURTULUNUR ???

Poyrazio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Poyraz Çiçek
gençler stres yapmıyorum , abur cubur tüketmiyorum , suyumu ideal bi şekilde içiyorum (ramazanda aksıyo) , günlük duş alıyorum ancak bu sivilceler gitmiyor bi el atın

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
Emir Bayram
gençler stres yapmıyorum , abur cubur tüketmiyorum , suyumu ideal bi şekilde içiyorum (ramazanda aksıyo) , günlük duş alıyorum ancak bu sivilceler gitmiyor bi el atın
Roucatan diye bişey var onu kullan.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Roucatan diye bişey var onu kullan.
1711116810073.png

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Doktora git Zeratonin diye bir ilaç verecek muhtemelen onu kullanırsın bir süre geçer. Ben 1 sene tedavi gördüm sorun varsa cevaplayabilirim.
O ilacın varyasyonları kullanılıyor halen ve zorunlu gibi bir şey bazı hastalar için.

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
hocam bendede son 4 ayda acayip bi şekilde çıkmaya başlamıştı içi sarı olandan çok çıkıyordu ve iz bırakıyodu baya yüzüm iz dolmuştu geçen ay cildiyeye gittim 10 saniye suratıma bakıp reçete yazdı 2 krem 1 tane hap vardı 1 ayda etki etti hem çıkması azaldı hem izler fark edilir şekilde azaldı düzenli kullanımda tamamen yok olacak gibi daha fazla beklemeden git doktora çekilecek dert değil keşke bu kadar çıkmadan önce gitseydim

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Doktora git Zeratonin diye bir ilaç verecek muhtemelen onu kullanırsın bir süre geçer. Ben 1 sene tedavi gördüm sorun varsa cevaplayabilirim.

O ilacın varyasyonları kullanılıyor halen ve zorunlu gibi bir şey bazı hastalar için.
doktora gitmeden bir şey kullanmaması en doğrusudur.

melidoas6

80+ Silver
Roactan şuan piyasada yok. Roactan etkisi veren aknetrent ve zoretanindir. Yani bu dediğim iki ilacı roactan olarak düşün. Bu iki ilaç kırmızı reçeteli öyle herkese verilmez ben 7 aydır kullanıyorum yüksek dozda 1 ay daha kullanıcam sanırım. Hemde pahalıdır cildi vs kurutur. Şimdi başlasan tedavin yaza denk gelir güneş yanığı vs oluşabilir dikkat ettiğin takdirde sorun olmaz. Her ay kan verilir... Şahsen sana ilk tavsiyem tetradox zaten doktor direk o iki ilacı vermez son çare onlardır ve yorucudur...

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Belki derma roller deneyebilirsin

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Gloxy

80+ Bronze
cildiyeye git. krem verir olmazsa antibiyotik + krem verir oda kesmezse çok ağır vücut kurutucu haplar var son çare

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Enes Öztürk
Dermatolojiye gitmen lazım. Benim tüm sivilcelerim apseli çıkarıyordu hiçbir zamanda geçmedi doktorda sivilce tedavisine başlamamız lazım dedi yaklaşık 5 aydır sivilce ilacı kullanıyorum (aknetrent) sivilcelerimin nerdeyse hepsi yok oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,231
Üyeler
140,791
Son üye
zaphod
Top Bottom