Neler Yeni

Kaç ayda kas yaparım

~KİNG~

80+ Bronze
Olm gidin ilk başta hangi kas
Klavyeden direk adamlık karıştıran sen değil misin ?? :D
Valla uğraşma boşver, basmati pirinç ile hindistan cevizi yağı kafa yapmış buna. Kendisi Arnold'un yeğeni.
İkinizde çok bilmişsiniz, normal tuz deriyi kalinlastirir, zeytin yağı veya hindistan cevizi yağı bunlar spor yapan insanların vazgeçilmezi, amatör veya pro farketmez, ya çocuklar bence siz ilk başka, anatomi öğrenin ondan sonra gelin karşıma.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

İkinizde çok bilmişsiniz, normal tuz deriyi kalinlastirir, zeytin yağı veya hindistan cevizi yağı bunlar spor yapan insanların vazgeçilmezi, amatör veya pro farketmez, ya çocuklar bence siz ilk başka, anatomi öğrenin ondan sonra gelin karşıma.
Ajdjwksks. Ya sana Kadir hoca gibi konuşmak isterim. Günde kullanacağı 5 gr tuz deriyi mi kalınlaştırır bay çok bilmiş? Benim derim neden kalınlaşmadı acaba ajsjaksk. Süt ve süt ürünlerini de kesmesini söylemeyi unutmuşsun. Onlar da deri kalınlaştırır ahahah. Hatta tatlandırıcılı içecekleride bıraksın belki tatlandırıcı intoleransı vardır ödem tutar ahahaha

~KİNG~

80+ Bronze
Ajdjwksks. Ya sana Kadir hoca gibi konuşmak isterim. Günde kullanacağı 5 gr tuz deriyi mi kalınlaştırır bay çok bilmiş? Benim derim neden kalınlaşmadı acaba ajsjaksk. Süt ve süt ürünlerini de kesmesini söylemeyi unutmuşsun. Onlar da deri kalınlaştırır ahahah. Hatta tatlandırıcılı içecekleride bıraksın belki tatlandırıcı intoleransı vardır ödem tutar ahahaha
Ok.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo

Ne anlatıyor bu ya 15 yaşında genç bir adam spora başlayacak ve yaşı 15 adami spora şehvetlendirecek basit ve güzel bilgileri vereceğine karman çorman mr olympia hazırlanacakmis gibi bin ton ayrıntıya girmişsin adam bunları okuduktan sonra zaten benim bütçem yok deyip spora küsecek ayrıca beslenme ve antrenman kişiye özeldir buda sana son dersim olsun çok bişey biliyormuşsun gibi gençlerin aklını karıştırma...

~KİNG~

80+ Bronze
Ne anlatıyor bu ya 15 yaşında genç bir adam spora başlayacak ve yaşı 15 adami spora şehvetlendirecek basit ve güzel bilgileri vereceğine karman çorman mr olympia hazırlanacakmis gibi bin ton ayrıntıya girmişsin adam bunları okuduktan sonra zaten benim bütçem yok deyip spora küsecek ayrıca beslenme ve antrenman kişiye özeldir buda sana son dersim olsun çok bişey biliyormuşsun gibi gençlerin aklını karıştırma...
Sen halen yaziyormusun? Boş boş bana ders veremezsin, git çoluk çocuğa yaz bunlari bana sökmez.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Kendisinin çok bilgisi olduğunu düşünüyor ve bunu göstermeye çalışıyor aahahahah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen halen yaziyormusun? Boş boş bana ders veremezsin, git çoluk çocuğa yaz bunlari bana sökmez.
Verebileceğin bir cevap yok ya nasıl saçmalıyorsun.

KnightDavion

80+ Bronze
Kitleyin konuyu millet kas kelimesini duyunca üşüşüyor. Kardeşim düzenli olarak sporunu yap her geçen gün daha iyi olacaksın protein tozu da ilaç falan değil varsa paran bunları kullanabilirsin gelişimini hızlandırır. İnstagramda gördüğün vücutlar yıllar süren emek ve iğne ile olacak iş. Damarlı bir şey istiyorsan onlar tamamen genetik, sen geliştikçe görüceksin genetiğini.

Bu yorumun üzerine yorum yapmaya gerek yok.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
ibrahim can

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
ibrahim can
Basitte ben arkadasa yakin gordum kendimi hatta daha kotu 14 yasinda 80 kilo ve astimim ona ragmen boyle kendimi kapistirdim bir nevi
bendede boy 172 kilo 70 göbek var ama mekik bence çok basit şınav zor ama 12 tane tam şınavım var iyi mi acaba bilmiyorum

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
mekik çok basit değil mi rahat 100-150 yapıyorum
Nizami mekik ayrıdır. Nasıl çektiğine bağlı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bendede boy 172 kilo 70 göbek var ama mekik bence çok basit şınav zor ama 12 tane tam şınavım var iyi mi acaba bilmiyorum
Vücut hareketleri büyük oranda kiloya bağlı. Spor yapmıyorsan basit mantık olarak ne kadar zayıfsan o kadar fazla yaparsın hareketleri. Gayet normal şınavın zor gelmesi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,784
Üyeler
154,283
Son üye
xsuperime
Top Bottom